Bursztynowa Miss

Szkoła krypto walut

Historia szkoły

Na początku 2016 nasz wspólny dług wynosił około 250 tysięcy złotych. Mieliśmy dopiero dwadzieścia kilka lat, a już dwa nieudane biznesy na koncie. I choć wtedy nie było nam do śmiechu, to dziś patrzymy na tę sytuację w kategorii gigantycznej lekcji życiowej, która doprowadziła nas do miejsca, w którym dziś jesteśmy. Wizja kilku lat ciężkiej pracy na etacie, po której wreszcie… mogliśmy wyjść na zero… nie była, delikatnie mówiąc, zbyt interesująca. I właśnie to okazało się kluczem do sukcesu, który wyjaśnić można bardzo prosto. Połowa 2016 roku, Bitcoin po 600 dolarów za sztukę. Pierwszy zakup. Nauka, konferencje, konsultacje, szkolenia. Kolejne coiny i inwestycje. Rozwój nowych projektów. Pierwsza bańka na koncie. Nagle okazało się, że wokół nas znajduje się mnóstwo ludzi, którzy chcą wiedzieć więcej i więcej. I tak staliśmy się pełnoetatowymi szkoleniowcami, którzy czasem przez siedem dni w tygodniu nie postawili nogi w domu, szkoląc głodnych wiedzy fascynatów kryptowalut w całej Polsce. I nie tylko, bo także w Czechach, Słowacji, Niemczech, Rosji i Hiszpanii. I tak zrodził się pomysł, by zbudować konkretny program szkoleniowy i firmę, która dostarczy mnóstwo wiedzy, w krótkim czasie, w prosty sposób. Witajcie w Szkole Kryptowalut!

Nasze wartości

Edukacja na poziomie

Edukacja na wysokim poziomie to nasz nadrzędny cel. Im wyższy poziom wiedzy i świadomości w społeczeństwie na temat nowych technologii, tym większy potencjał na wzrost gospodarczy w tej gałęzi rynku. Dlatego przygotowaliśmy jak najbardziej profesjonalny program edukacyjny, który pozwoli każdemu zrozumieć rynek kryptowalut i postawić na nim pierwsze kroki. Nie wiemy czy nasz program jest najlepszy na rynku. Wiemy jednak, że jest na tyle dobry, że warto go sprawdzić.

Praktyka ważniejsza od teorii

Cała wiedza przekazana podczas szkoleń nie wynika z przeczytania forum internetowego czy posłuchania wywiadu w radio. Wszystko bierze się z praktyki. W Polsce mamy wielu praktyków. Nasza przewaga konkurencyjna polega na tym, że umiejętności i wiedzę zdobytą w praktyce umiemy przekazać w taki sposób, że podczas szkoleń na sali rozbrzmiewa jedno wielkie “Teraz rozumiem!”.

Spójność finansowa

Szkoła Kryptowalut nie jest naszym jedynym źródłem zarobku. Dziwne by było, gdybyśmy sami nie umieli odnaleźć się na tym rynku, a próbowali tłumaczyć to innym. Dlatego możemy sobie pozwolić na bardzo konkurencyjne wartości biletów na nasze szkolenia. Rynek edukacyjny w dziedzinie kryptowalut rozwija się bardzo dynamicznie i łatwo porównać naszą ofertę z konkurencją.

Wsparcie inicjatyw i społeczności

Na pewnym etapie rozwoju finansowego dochodzisz do momentu, w którym chcesz od życia czegoś więcej. Dlatego aktywnie włączamy się w różnego rodzaju akcje charytatywne, sponsoring i wsparcie dla interesujących wydarzeń i projektów. Szczerze mówiąc, daje to niezwykłą satysfakcję. Jesteśmy zachwyceni i dumni, że możemy sobie pozwolić na wspieranie wielu znakomitych inicjatyw.

Tradingu nie da się nauczyć w kilka godzin

Jeśli szukasz grupy z typami do grania na giełdzie, sygnałami zakupu i sprzedaży czy analiz technicznych poszczególnych kryptowalut - to nie jest dobre miejsce. Rynek jest nieprzewidywalny, a my nie umiemy “trejdować” i nie zajmujemy się tym. Na naszym szkoleniu poruszamy tylko podstawowe kwestie dotyczące czytania wykresów. Patrzymy na kryptowaluty jak na projekty z branży IT, których użyteczność ma przynieść wzrost wartości w kolejnym etapie dojrzewania rynku, a nie jutro czy pojutrze. Więc jeśli szukacie szkolenia, po którym tego samego dnia wieczorem zarobicie setki procent na giełdzie - to nie to miejsce. Uważamy, że nauczenie się tradingu jest możliwe, w Polsce są osoby, które potwierdzają to swoimi umiejętnościami. Jednak nie będziemy Ci mydlić oczu - po jednym dniu będziesz co najwyżej myśleć, że już umiesz czytać wykresy. A wtedy ci, którzy naprawdę umieją, zarobią na Tobie pieniądze.

Wędka, a nie ryba

Bierzemy odpowiedzialność za treści przekazane na szkoleniu. Nie będziemy więc pokazywać konkretnych projektów ani sugerować wzrostów czy spadków cen. Nie dajemy porad inwestycyjnych. Dajemy wiedzę - wędkę, a nie rybę.

Informacje odnośnie ochrony danych osobowych znajdziesz pod tym linkiem: Tutaj! Rozumiem