Bursztynowa Miss

Zostań Bursztynową Miss Polski 2018 - konkursy eliminacyjne

Rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń do konkursów eliminacyjnych „Bursztynowa Miss Polski 2018”. Tradycyjnie konkurs, odbędzie się podczas festiwalu muzycznego „Summer Amber Festiwal 2018” na którym musicie się pojawić – 20-21.07.2018 w miejscowości Jantar, 25.07.2018 w Jastarni oraz 1.08.2018 w Krynicy Morskiej. Uczestniczki wystąpią na jednej scenie m.in. Zenonem Martyniukiem, Sławomirem oraz z Margaret.

Zgłaszać możecie się do trzech miejscowości – do Jantaru, Jastarni oraz Krynicy Morskiej. Spośród wszystkich zgłoszeń, komisja wybierze 36 dziewczyny, po 12 na każdą miejscowość. Z dziewczyn, które dojdą do tego etapu, jury wyłoni 12 finalistek, do których bezpośrednio dołączy zwyciężczyni eliminacji internetowych. Finał konkursu odbędzie się 11.08.2018 w Ustce, a poprzedzony będzie 3 dniowym zgrupowaniem w malowniczym pensjonacie „Pod Brzozą”. Na uczestniczki i finalistki czekają wspaniałe nagrody, kosmetyki, stroje, biżuteria ale w tym roku mamy dla Was coś naprawdę wyjątkowego – Zdobywczyni komplementarnego tytułu Bursztynowa Miss LoanMe będzie miała możliwość wzięcia udziału w reklamie telewizyjnej! Dodatkowo podczas finału gwarantujemy nocleg, sesję zdjęciową do ekskluzywnego kalendarza 2019 oraz fantastyczną, wakacyjną zabawę!

Dlatego nie zwlekaj, zgłoś się już dziś:Formularz zgłoszeniowy

Aby wziąć udział w eliminacjach należy:

  • Zapoznać się z regulaminem konkursu oraz go zaakceptować,
  • Wypełnić formularz zgłoszeniowy,
  • Do formularza zgłoszeniowego należy dołączyć 3 zdjęcia,
  • W przypadku gdy komisja wybierze Ciebie masz 14 dni na wysłanie podpisanej umowy (oraz zgodę rodziców, w przypadku kandydatki niepełnoletniej) na adres: Agencja Marketingowo-Reklamowa LIDER Sp. z o.o. ul. Studzienna 37-38c 82-300 Elbląg Lub skan podpisanej umowy i zgody na adres mailowy: lider@elbląg.com.pl w tytule ”Zgłoszenie Miss”
  • Dokumenty do pobrania pod adresem:Tutaj!

    Zdobądź tytuł licencjonowanego konkursu piękności „Bursztynowa Miss Polski 2018” i przeżyj z nami piękną przygodę. Powodzenia!

    Informacje odnośnie ochrony danych osobowych znajdziesz pod tym linkiem: Tutaj! Rozumiem