Bursztynowa Miss

Marka Selected by Ann narodziła się z pasji do naturalnych, wysokogatunkowych tkanin oraz unikatowych krojów odzieży. Jej założycielka, Anna, od zawsze fascynowała się modą, zwracając szczególną uwagę na jakość materiałów i precyzję wykonania.
Selected by Ann to wynik starannego procesu selekcji, w którym Anna osobiście wybiera każdy produkt. Na stronie sklepu znajdują się wyłącznie najlepsze modele odzieży wierzchniej i obuwia, wykonane z luksusowych materiałów takich jak merino, alpaka, wełna, kaszmir oraz skóra jagnięca.

Marka stawia na jakość i niepowtarzalność, współpracując z małymi manufakturami i niezależnymi projektantami. Działając zgodnie z filozofią slow fashion, Selected by Ann skierowana jest do świadomych swoich wyborów kobiet, które cenią sobie jakość i trwałość ubrań. Produkty dostępne są w limitowanych ilościach.

Selected by Ann to więcej niż sklep – to manifestacja miłości do mody, dbałości o detal i szacunku do środowiska, która pozwala każdej kobiecie wyrazić siebie w elegancki i przemyślany sposób.

 

 

Informacje odnośnie ochrony danych osobowych znajdziesz pod tym linkiem: Tutaj! Rozumiem