Bursztynowa Miss

LoanMe zaprasza na festiwal !

LoanMe to instytucja finansowa, która działa na polskim rynku od 2015 roku w nieustannie rozwijającym się sektorze pożyczkodawców pozabankowych. Oferuje Klientom pożyczki dopasowane do ich sytuacji finansowej z tygodniowymi ratami.

Jednak nie będziemy się skupiać na tym, czym firma zajmuje się na co dzień, lecz na jej wartościach i działaniach na rzecz społeczności, co wyraźnie odróżnia ją od konkurentów z branży.

Oprócz zapewnienia bezpiecznych produktów finansowych, LoanMe stara się aktywnie wspierać potrzebujących. Jednak od słów do czynów daleka droga. Sprawdźmy czy i w jaki sposób spółka realizuje swoje cele.

Współpraca z Joanną Krupą

Jak na dość krótką obecność na rynku firm pożyczkowych, LoanMe ruszyło z impetem. Firma zaangażowała się w akcję Joanny Krupy na rzecz zwierząt z Fundacji Azylu pod Psim Aniołem. W grudniu 2016 zorganizowano bankiet charytatywny o nazwie „Zostań Psim Aniołem”, podczas którego udało się zebrać ponad 50 tysięcy złotych. LoanMe było jednym z głównych partnerów imprezy i przekazało ponad 25 tysięcy złotych na rzecz schroniska. Dzięki zebranym funduszom Fundacja Azylu pod Psim Aniołem zakupiła samochód przystosowany do transportu chorych zwierząt.

 

 

„Pomagamy, bo lubimy”

Tylko przez rok działalności, LoanMe zorganizowało akcje charytatywne dla ponad 10 fundacji i organizacji pozarządowych. Wspierano m.in. Fundację Rak’n’Roll – Wygraj Życie!, Fundację Avalon, Schronisko w Celestynowie czy SOS Wioski Dziecięce. Firma aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, stworzyła nawet własną telewizję i kanał na YouTube, gdzie zobaczymy reportaże z wizyt w fundacjach, wydarzenia firmowe czy wywiady z pracownikami, którzy tak komentują prospołeczną politykę spółki:
- Pomagamy, bo lubimy. Chcemy czuć, że nasza praca ma sens.

 

 

 

 Kamil Bednarek dla dzieci

Ostatnią i jedną z najgłośniejszych akcji LoanMe była zbiórka na rzecz Komitetu Ochrony Praw Dziecka, wspierającego dzieci zagrożone przemocą w rodzinie. Punktem kulminacyjnym przedsięwzięcia był charytatywny koncert Kamila Bednarka, zorganizowany wspólnie przez LoanMe i KOPD. Na wydarzeniu pojawiło się ponad 600 osób, a inicjatywę wspierali sławni aktorzy, m.in. Michał Żebrowski, Artur Barciś czy Jarosław Boberek. Podczas koncertu udało się zebrać ponad 20 tys. złotych.

 

 

 

LoanMe nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa.

Firma właśnie rozpoczęła współpracę z fundacją DKMS i zapowiada więcej akcji: - Czeka nas pracowity rok. Jesteśmy w trakcie dopinania ostatnich szczegółów związanych z trzema wielkimi eventami, które na pewno odbiją się szerokim echem w świecie mediów.
– mówi Katarzyna Bieńkowska, menadżer działu PR i Mediów Społecznościowych.

Trzeba przyznać, że to, co robi spółka LoanMe jest godne podziwu. Nie pozostaje nam nic innego jak cierpliwie czekać na efekty.
Więcej szczegółów na stronie firmy: www.loanme.pl

Informacje odnośnie ochrony danych osobowych znajdziesz pod tym linkiem: Tutaj! Rozumiem