Bursztynowa Miss

Zakończyliśmy eliminacje internetowe, najwyższą średnią Waszych głosów uzyskały:

  • Agnieszka Święcicka: Ilość ocen: 110, Średnia ocena: 6,89
  • Żaneta Dobrowolska: Ilość ocen: 278, Średnia ocena: 6,76
  • Martyna Adamczyk: Ilość ocen: 331, Średnia ocena: 4,49

Agnieszka jest pierwszą finalistką konkursu Bursztynowa Miss Polski 2018 i wspólnie z pozostałymi finalistkami, które zostaną wybrane podczas konkursów eliminacyjnych w Jantarze
i Jastarni
pojedzie na Wielki Finał w Ustce, który będzie poprzedzony 3 dniowym zgrupowaniem w malowniczym pensjonacie "Pod Brzozą". Agnieszka urodziła się 23 sierpnia 1996 roku w Inowrocławiu. Specjalnie dla nas zdradziła kilka szczegółów ze swojego życia:

„Interesuje się wizażem oraz fotomodelingiem. Uwielbiam sesje zdjęciowe, na które często maluje się sama. Śledzę trendy makijażowe i z chęcią upiększam bliskich. Łączenie tych dwóch pasji sprawia mi ogromną radość. Do wzięcia udziału skłoniła mnie możliwość przeżycia przygody nad naszym pięknym morzem:) Byłam finalistką konkursu Miss Polski w 2016 roku, które odbywały się zimą w górach, dlatego myślę, że pora przeżyć coś równie wyjątkowego - ale tym razem latem Aktualnie pracuje w dużej firmie w Dziale Kadr oraz studiuje Zarządzanie Zasobami Ludzkimi na WSB w Toruniu. Chciałabym również spróbować swoich sił w modelingu oraz wziąć udział w różnych konkursach piękności. Wiem z doświadczenia, że czeka mnie wspaniała przygoda, a takie zapamiętuje się do końca życia.” – Mówi Agnieszka. Pierwsza finalistka ma 180 cm wzrostu i wymiary 86x65x94cm, co sprawia, że zawiesiła poprzeczkę bardzo wysoko, dla pozostałych finalistek.

Wszystkim kandydatkom serdecznie gratulujemy oraz dziękujemy za udział w konkursie. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursach eliminacyjnych, które wystartują jeszcze w tym tygodniu. Będzie można zgłaszać się do dwóch nadmorskich miejscowości – Jantar konkurs odbędzie się w dniu 21.07 oraz Jastarnia 25.07. Śledźcie nas na Facebooku, będziemy na bieżąco informować Was o przebiegu konkursu.

Informacje odnośnie ochrony danych osobowych znajdziesz pod tym linkiem: Tutaj! Rozumiem