Bursztynowa Miss

Jantar 21.07.2018:

Agnieszka Kawałko
Natalia Błahut
Sara Czajkowska
Marta Tomaszkiewicz
Marcelina Toś
Martyna Wawrzonkowska
Marta Wiśniewska
Martyna Bakuła
Karolina Kłysiak
Karina Tryba
Paulina Chruścińska
Aleksandra Gronowska

Jastarnia 25.07.2018:

Oliwia Smoszna
Natalia Adamska
Roksana Huchel
Alicja Proszek
Paulina Jakubiak
Natalia Włodecka
Angelika Rodak
Klaudia Kowalczuk
Adrianna Gotowicka
Paulina Przybyszewska
Angelika Kajut
Wiktoria Gut

Krynica Morska 1.08.2018:

Magdalena Szymańska
Joanna Sokół
Karolina Osińska
Natalia Gosiewska
Ewelina Kleszczyńska
Julia Złota
Paulina Otremba
Wiktoria Osłońska
Luiza Rakowska
Olga Powałko
Dorota Kamysz
Ewelina Maciaszek

Podczas każdych eliminacji zostaną wyłonione finalistki – które 11 sierpnia, wraz ze zwyciężczynią eliminacji internetowych – Agnieszką Święcicką, pojadą na czterodniowe zgrupowanie do Ustki. Podczas zgrupowania będzie czas na odpoczynek ale i na prace – dziewczyny nauczą się choreografii, odbędzie się także m.in. sesja do ekskluzywnego kalendarza na 2019 rok. Dziewczyny, poza tytułem walczą także o nagrody ufundowane przez markę Efektima, Bielenda, Yvette Jewelry, Madora, Muzalewska Fashion oraz o nagrodę specjalną – udział w reklamie telewizyjnej, emitowanej w największych stacjach w Polsce. Występ w reklamie jest wynagrodzony – zwyciężczyni otrzyma od firmy LoanMe czek na 1000 zł, oraz firma pokryje koszty zakwaterowania oraz dojazdu na plan zdjęciowy.
Na finale oraz podczas sesji, o fryzurę i makijaż dziewcząt zadbają: Point – Salony fryzjerskie oraz Przemysław Janus – Beauty Center.

Jest to wyjątkowy konkurs, a to dzięki temu, że odbywa się podczas Summer Amber Festival.
Uczestniczki wystąpią na jednej scenie z artystami największych przebojów tego lata, m.in. z Margaret, Sławomirem, Zenkiem Martyniukiem oraz z grupą After Party. Kandydatki będą traktowane tak samo jak gwiazdy – po VIPowsku J

Macie już swoje faworytki? Publiczność zgromadzona na Summer Amber Festival jest również częścią jury i wybiera swoją Bursztynową Miss Publiczności! Do zobaczenia już za miesiąc – nie może Cię zabraknąć na najgorętszej imprezie tego lata! – Summer Amber Festival 2018.

Informacje odnośnie ochrony danych osobowych znajdziesz pod tym linkiem: Tutaj! Rozumiem