Bursztynowa Miss

Tegoroczna edycja konkursu Bursztynowa Miss Polski 2018 dobiegła końca. Uczestniczki musiały przejść długą drogę. Wszystkie były naprawdę piękne – co mogliście zobaczyć na żywo, podczas Summer Amber Festival 2018. Jeżeli nie było Was z nami, zachęcamy do obejrzenia zdjęć z eliminacji oraz z koncertów – przekonacie się sami J
Jury oraz publiczność mieli twardy orzech do zgryzienia by przyznać  uczestniczkom konkursu tytuły. Podczas Wielkiego Finału w Ustce dziewczyny walczyło  o najwyższy tytuł i udział w reklamie telewizyjnej firmy LoanMe oraz 1000 zł, stroje kąpielowe firmy Madora, sukienki i kreacje od Muzalewska, biżuterię do firmy Yvette Jewelry, bony od Point – salony fryzjerskie oraz o kosmetyki od Przemysław Janus – beauty center.
Ostatecznie tytułu zostały przyzbane:

Bursztynowa Miss Polski 2018 Ustka - Paulina Chruścińska

I Bursztynowa Vice Miss Polski 2018 Ustka - Paulina Sokowicz

II Bursztynowa Vice Miss Polski 2018 Ustka - Agnieszka Święcicka

Bursztynowa Miss Publiczności 2018 - Natalia Błahut

Bursztynowa Miss Publiczności 2018 Ustka - Paulina Przybyszewska

Uczestniczki Wielkiego Finału spotkały się na czterodniowym zgrupowaniu w pensjonacie „Pod Brzozą” w Bydlinie. Podczas zgrupowania odbyły się liczne sesję m.in. do kalendarza na 2019 rok, zdjęcia wykonał Wawro Photography. O fryzury finalistek zadbali fryzjerzy z Point – salony fryzjerskie, natomiast o makijaż troszczyły się wizażystki od Przemysław Janus – Beauty Center.

Wielki Finał umiliły występy zespołów takich jak: Justyna&Kris, Yugine oraz American Boy. Gwiazdą wieczoru była Paulla!

Gratulujemy wszystkim uczestniczkom konkursu.

Do zobaczenia za rok !

Informacje odnośnie ochrony danych osobowych znajdziesz pod tym linkiem: Tutaj! Rozumiem