Bursztynowa Miss

Paulina Chruścińska urodziła się w 1997 roku w Kwidzynie, tam też chodziła do przedszkola i przeżyła swoją pierwszą miłość – niestety zakochała się nieszczęśliwie, ponieważ młodziutki amant odrzucił zaloty swojej koleżanki z piaskownicy ;) Dziś z całą pewnością tego żałuje.

 

Nasza Miss w ramach prezentu od rodziców prosiła o lalki Barbie, ponieważ bardzo lubiła je czesać, choć przyznaje, że sama nienawidziła być czesaną. Szalała również na punkcie pluszowych misi. Od zawsze uwielbia zwierzęta – przez 14 lat miała ukochanego przyjaciela – swojego psiaka, niestety niedawno musiała się z nim rozstać. Mile wspomina wspólne wakacje z całą rodziną, podczas których tata uczył ją pływać. Chyba dobrze mu poszło, bo do dnia dzisiejszego jest to jeden z jej ulubionych sportów.

 Jest coś, co kocha szczególne mocno – chemia. Miłość ta zrodziła się w gimnazjum, choć już jako dziecko na pytanie” z czego składają się chmurki” odpowiadała, że „z atomów” ;).

 Paulina, co wcale nie dziwi wybrała liceum ogólnokształcące o profilu biologiczno- chemicznym. Dziś studiuje na Politechnice Gdańskiej na Wydziale chemicznym, kierunek - Konserwacja i degradacja materiałów. Wraz z nią studiuje jedynie 6 osób! Mimo tak trudnego kierunku Paulina, za średnią 4,5 otrzymuje stypendium naukowe. W wolnym czasie Paulina spotyka się z przyjaciółmi ale i.... udziela korepetycji z chemii!

 

 

Dziewczyna przyznaje się, że jest córeczką tatusia – tata jest najważniejszym mężczyzną w jej życiu. Jest jedynaczką, rodzice całą swoją miłość i energię poświęcili tylko jej. Za skutkowało to tym, że wychowali wspaniałą córkę – dobrze wychowaną, uprzejmą dla innych, piękną i mądrą dziewczynę kochającą życie i przygody.

 

 

Swoją przygodę z wyborami Miss, zaczęła niedawno – Bursztynowa Miss Polski 2018 to jest drugi konkurs, w którym brała udział i od razu taki sukces! Jesteśmy dumni, że Bursztynowa Miss Polski 2018 jest przepiękną ale i bardzo inteligentną dziewczyną, która potwierdza, że piękno musi wydobywać się także ze środka.

 

Informacje odnośnie ochrony danych osobowych znajdziesz pod tym linkiem: Tutaj! Rozumiem