Bursztynowa Miss

6 września w Warszawie w Teatrze Capitol odbył się finał konkursu Miss Earth Poland 2018. O tytuł najpiękniejszej kobiety w polskiej edycji konkursu Miss Earth 2018 walczyło 14 finalistek z całego kraju. Koronę najpiękniejszej zdobyła Aleksandra Grysz.

Aleksandra Grysz to 22-latka z Iławy, ma 176 cm wzrostu, jest bardzo ciekawa świata – uwielbia podróże oraz poznawanie kultur innych krajów. Studiuje marketing oraz prowadzi zajęcia fitness na trampolinie, dzięki czemu zawdzięcza tak piękne ciało. Ola aktywnie działa na Instagramie, gdzie promuje zdrowy styl życia, wegetarianizm i szacunek do środowiska. Jak sama mówi” Na własnym przykładzie przekonałam się jak bardzo wpływa to na samopoczucie, zdrowie i tez poniekąd na samoocenę. Chcę pokazać, że w XXI wieku młode dziewczyny nie muszą używać kosmetyków testowanych na zwierzętach, jeść mięsa czy nosić futer.” – sprawdźcie sami @aleksandragrysz

 

 Swój pierwszy tytuł zdobyła cztery lata temu w konkursie Bursztynowa Miss Polski 2014. Wygrała wówczas konkurs, zrobiła sobie trzy letnią przerwę i wystartowała w konkursie Miss Warmii i Mazur 2017 gdzie również zdobyła najwyższą nagrodę. Później wystartowała w Miss Passion 2018, w którym zdobyła tytuł II Vice Miss, a teraz została Miss Earth Poland 2018 – jest się czym chwalić, ponieważ jest to trzeci najbardziej prestiżowy konkurs na całym świecie.

Trzymamy mocno kciuki za Olę, która już w październiku będzie reprezentować Polskę na światowym finale Miss Earth, który odbędzie się na Filipinach.

Informacje odnośnie ochrony danych osobowych znajdziesz pod tym linkiem: Tutaj! Rozumiem