Bursztynowa Miss

Już 17 listopada 2018 roku odbędą się Wybory Miss & Mistera Politechniki Warszawskiej. Cała społeczność akademicka będzie typowała najpiękniejszych na uczelni. Motywem przewodnim Gali będą MUSICALE, a o oprawę muzyczną zadba zespół The Engineers Band Offical. Zagrają najpiękniejsze motywy z filmów i spektakli teatralnych.

W Gali bierze udział 18 wydziałów Politechniki Warszawskiej i 1 kolegium. Na każdym z tych wydziałów odbywają się wewnętrzne wybory Miss & Mistera, osoby które wygrają wewnętrzny konkurs dostają się do Finału konkursu M&M PW. Jest to duże wydarzenie, ponieważ udział bierze 19 Miss oraz 19 Misterów, uczestnicy podczas Gali prezentują się publiczności i jury w kilku strojach oraz odpowiadają na pytania zadawane przez konferansjera.
Wszytkich uczestników konkursu możecie zobaczuć TUTAJ

W jury zasiądzie nasza Miss – zdobywczyni najwyższego tytułu Bursztynowa Miss Polski 2018 – Paulina Chruscińska, natomiast zdobywczyni głównego tytułu Miss Politechniki Warszawskiej 2018 dostanie się bezpośrednio do Wielkiego Finału konkursu Bursztynowa Miss Polski 2019 i pojedzie z nami do Ustki.

Zapraszamy 17 listopada o godz. 18.00 do Auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej, aby wspólnie obejrzeć to jedyne w swoim rodzaju widowisko! Wstęp jest bezpłatny.

Jeżeli nie możecie być z nami w tym dniu to zachęcamy do oglądania relacji LIVE w telewizji internetowej TV PW

Informacje odnośnie ochrony danych osobowych znajdziesz pod tym linkiem: Tutaj! Rozumiem