Bursztynowa Miss

29 listopada 2018 w Warszawie odbędzie się Bankiet charytatywny „Zostań Psim Aniołem. Edycja II”, którego organizatorami są Joanna Krupa oraz firma LoanMe.

Event będzie dużym wydarzeniem medialnym, na którym pojawią się liczni goście znani z pierwszych stron gazet.

Relację z eventu będzie można zobaczyć m.in. w dwutygodniku „Gala”, „Viva”, DD TVN, „Co za tydzień”, WP. TV, Plejada, Pudelek.

Misją akcji jest skupienie ludzi o dobrych sercach i zebranie funduszy na hospicjum „Staruszkowo” prowadzone przez panią Krystynę Seemayer, która przygarnęła pod swój dach dziesiątki leciwych, schorowanych psów i kotów by w ostatnich dniach ich życia otoczyć je dobrocią, opieką i miłością, której nigdy nie znały. Najbliższe osoby zostawiły Panią Krystynę samą i pozbawiły dachu nad głową. Dzięki pomocy wspaniałych ludzi udało się uzbierać fundusz na zakup nowego domu – dla pani Krystyny i jej podopiecznych, natomiast wciąż potrzebne są środki na podstawowe potrzeby takie jak instalacja wody i ogrzewania, a także bieżące wydatki – wizyty u weterynarza, karmę, koce, kojce. Podczas wydarzenia odbędzie się licytacja, a środki, które uda się zebrać będą przekazanę właśnie na ten cel. Tego dnia zostanie zlicytowana m.in. sukienka Joanny Krupy, w której wystąpi podczas finału X edycji programu Top Model.

Nasza Bursztynowa Miss Polski 2018 – Paulina Chruścińska kocha zwierzęta i szczerze wspiera tę inicjatywę. Będzie miała zaszczyt osobiście pojawić się na evencie i poznać tych wszystkich ludzi o dobrych sercach.

 

 

Informacje odnośnie ochrony danych osobowych znajdziesz pod tym linkiem: Tutaj! Rozumiem