Bursztynowa Miss

Już od północy będzie można głosować na uczestniczki, które walczą o wejście do Wielkiego Finału konkursu Bursztynowa Miss Polski 2019. Wszystkie kandydatki zobaczyć można tutaj - KLIKNIJ

Tym razem nieco zmieniliśmy zasady głosowania. Zrezygnowaliśmy ze skali od 1 do 10 i z możliwości głosowania jednorazowo na kilka kandydatek.

Zasady głosowania:
Każdego dnia można oddać tylko jeden głos na swoją faworytkę, klikając na "Głosuj!" pod wybranym zdjęciem. Głosować będzie można do końca czerwca, natomiast zgłoszenia przyjmujemy tylko do maja. Oczywiście im wcześniej wyślesz do nas zgłoszenie tym są większe szansę, że dostaniesz największą ilość głosów.  Nie zwlekaj, wyślij zgłoszenie już dziś - FORMULARZ

Dziewczyna z najwyższą średnią głosów pojedzie z nami do Ustki na Wielki Finał, który tradycyjnie poprzedzony będzie kilku dniowym zgrupowaniem. Każda edycja to wspaniała przygoda, zachęcamy do przeżycia jej razem z nami.

Do konkursu zakwalifikowały się:

1. Wiktoria Gut
2. Karolina Osińska
3. Karolina Czasnojć
4. Monika Czajkowska
5. Oliwia Smoszna
6. Klaudia Szczerbik
7. Sandra Zielińska
8. Kinga Stach
9. Klaudia KowalczukRozumiem

Wejdź i oddaj głos na swoją faworytkę! Pamiętaj, że codziennie możesz oddać jeden głos dlatego odwiedzaj naszą stronę częściej, zwiększysz tym szansę na jej wygraną.

Informacje odnośnie ochrony danych osobowych znajdziesz pod tym linkiem: Tutaj! Rozumiem