Bursztynowa Miss

Wiktoria Gut jest zwyciężczynią etapu eliminacji internetowych i naszą pierwszą finalistką.

Ile masz lat i skąd jesteś?

Mam 22 lat i jestem ze Śląska a dokładnie z Mikołowa.

Czym zajmujesz się na co dzień ?

Na co dzień chodzę do pracy, pracuję w szpitalu na oddziale chirurgii ogólnej jako sekretarka medyczna, popołudnia najczęściej poświęcam na siłownie lub spotkania z przyjaciółmi. A w weekendy studiuję na WSB w Chorzowie

Jakie są twoje zainteresowania?

Moje główne zainteresowanie to chyba siłownia i dbanie o siebie, jak to kobieta. Ale również interesuję się motoryzacją

Co skłoniło Ciebie do zgłoszenia się do konkursu?

Zawsze podobało mi się, gdy dziewczyny na konkursach typu „miss” wychodziły na scenę uśmiechały się i pięknie wyglądały, więc postanowiłam spróbować i zobaczyć jak to jest.  Teraz mogę powiedzieć, że to jest świetne przeżycie i fajna zabawa, ponieważ w zeszłym roku również brałam udział w konkursie, dlatego postanowiłam zgłosić się na kolejne eliminacje.  

Brałaś udział w konkursie eliminacyjnym w Jastarni  zeszłego roku, co czujesz teraz po wygraniu etapu eliminacji  internetowych i możliwości wystąpienia w wielkim finale ?

Oczywiście wielką radość, ponieważ nie spodziewałam się takiego wyniku! Bardzo się cieszę, że mam możliwość wystąpienia w wielkim finale, w zasadzie to już nie mogę się doczekać lata. Myślę, że finał zachęci mnie również do innych konkursu i będę nieco odważniejsza na scenie

Czy masz jakieś marzenia które chciałabyś spełnić  ?

Pewnie, że tak. Marzeń mam od groma, chyba jak każdy Ale jedno, które najdłużej siedzi mi w głowie to wakacje na Dominikanie, uwielbiam ciepło, plaże więc to by było idealne miejsce dla mnie.

Czy jest ktoś kogo chciałabyś pozdrowić ?

Chciałabym pozdrowić mamę Ankę, chyba moją największą fankę I oczywiście wszystkich przyjaciół i znajomych, którzy mnie wspierali i oddawali głosy.

 

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy Wiktorii i zachęcamy jednocześnie do wysyłania formularzy zgłoszeniowych na konkursy eliminacyjne. Konkursy odbędą się w czterech nadmorskich miejscowościach podczas Summer Amber Festival 2019. Jeżeli chcesz dołączyć do Wiktorii i powalczyć o koronę Bursztynowej Miss Polski 2019 zgłoś się !

>>Formularz i regulamin konkursu<<

Informacje odnośnie ochrony danych osobowych znajdziesz pod tym linkiem: Tutaj! Rozumiem