Bursztynowa Miss

LoanMe to pożyczkodawca pozabankowy, który działa na polskim rynku od 2015 roku. Oprócz korzystnej oferty kredytów konsumenckich, spółka może pochwalić się również szeroką działalnością CSR-ową. Firma zorganizowała m.in. zbiórkę pieniężną dla hospicjum dla zwierząt „Staruszkowo” u boku Joanny Krupy czy liczne akcje charytatywne na rzecz schronisk dla zwierząt, osób bezdomnych i domów dziecka. LoanMe to również sponsor główny Summer Amber Festival – już po raz drugi!

Zeszłorocznaedycja Summer Amber Festival odbyła się w 4 nadmorskich miejscowościach i zgromadziła łącznie ponad 30.000 osób. Imprezie nieodłącznie towarzyszą wybory Bursztynowej Miss Polski, na które zgłaszają się uczestniczki z całej Polski. Wybory Miss organizowane są od 15 lat, a wyjściom konkursowym towarzyszą widowiskowe koncerty. W poprzednim roku na festiwalowej scenie wystąpiły największe Gwiazdy muzyki pop i disco, m.in. Margaret, Paulla, Sławomir czy Zenon Martyniuk z zespołem Akcent.

Firma LoanMe aktywnie uczestniczyła przy organizacji wydarzenia, a relacje z poszczególnych dni możecie obejrzeć na kanale YouTube marki.

LoanMe dba również o swoich Klientów. Firma zorganizowała konkurs, dzięki któremu szczęśliwi wybrańcy mogli wygrać umorzenie pożyczki w zamian za historię, którą zdecydowali się opowiedzieć przed kamerami firmowej telewizji „LM NEWS”.

Summer Amber Festival 2019 odbędzie się w pięciu miejscowościach - Jantarze, Jastarni, Krynicy Morskiej, Łebie oraz w Ustce. Wystąpią m.in. Blue Cafe, Brathanki, Boys, Akcent i wielu innych!

Informacje odnośnie ochrony danych osobowych znajdziesz pod tym linkiem: Tutaj! Rozumiem