Bursztynowa Miss

To już 16 edycja konkursu Bursztynowa Miss Polski.
W tym roku nasze uczestniczki będą rywalizować o szansę zdobycia głównego tytułu i bursztynową koronę w czterech nadmorskich miejscowościach :11.07 Krynica Morska, 13.07 Jantar, 24.07 Jastarnia, 27.07 Łeba.

Konkursy Eliminacyjne będą się składać z trzech prezentacji. Wyjścia w strojach kąpielowych dwuczęściowych od firmy Madora, strojach ufundowanych przez głównego sponsora firmy LoanMe oraz kreacjach stworzonych przez dom mody Muzalewska Fashion . Zwyciężczynie konkursów eliminacyjnych zyskują prawo występu w finale, który odbędzie się 10.08 w Ustce. Finałową dwunastkę uzupełnią kandydatki wybrane spośród zdobywczyń tytułów pierwszych i drugich Vice Miss oraz kandydatek które otrzymają zielone karty.

 

W edycji 2019 zgrupowanie które poprzedza Wielki Finał Konkursu odbędzie się na terenie Doliny Charlotty Restort & Spa, która kryje w sobie wiele wspaniałych atrakcji dla szczęśliwej dwunastki. Oprócz sesji fotograficznej przeprowadzanej przez Wawro Photography , finalistki będą miały do swojej dyspozycji SPA, strefę Wellness na którą składają się baseny, sauny, jacuzzi, sala fitness, strefę rozrywki z kręgielnią, bilardem oraz salą gier elektronicznych. Oprócz atrakcji w samym resorcie na terenie Doliny Charlotty jest ZOO, Wodne Safari, Fokarium , kajaki, rowery wodne , boisko do piłki siatkowej oraz przejażdżki konne.

Na finalistki czeka tydzień pełen przygód, wytężona praca przy choreografii i sesjach zdjęciowych oraz wspaniałe nagrody ufundowane przez firmę Efektima oraz Salony Fryzjerskie Point.

Prezentujemy już zakwalifikowane kandydatki do konkursów eliminacyjnych:

Informacje odnośnie ochrony danych osobowych znajdziesz pod tym linkiem: Tutaj! Rozumiem