Bursztynowa Miss

Oficjalnie ogłaszamy finałową dwunastkę!!

Po wszystkich czterech konkursach eliminacyjnych, które odbyły się w Krynicy Morskiej, Jantarze, Jastarni oraz Łebie. Organizatorzy konkursu wyłonili 12 najpiękniejszych dziewczyn, które już 10.08 będą walczyć o tytuł Bursztynowej Miss Polski 2019. Poniżej galeria ze zdjęciami naszych finalistek.

Zgrupowanie odbywać się będzie od dnia 06.08 w Dolinie Charlotty Resport & Spa. Dziewczyny będą szlifowały choreografię pod okiem Gosi Bieleckiej ze Studia Tańca Flic oraz pozowały w licznych sesjach zdjęciowych, w tym tej najważniejszej – do kalendarza Bursztynowa Miss Polski 2020! Zdjęcia będzie wykonywał Wawro Photography.

Podczas wyjść konkursowych dziewczyny zaprezentują się w strojach jedno- oraz dwuczęściowych firmy Madora, w strojach od Sandry Muzalewskiej oraz wyjściu sponsorowanym przez firmę LoanMe.

Zdobywczynie tytułów otrzymają zestawy kosmetyków ufundowane przez firmę Efectima, kreacje od Sandry Muzalewskiej, kostiumy kąpielowe marki Madora oraz kosmetyki ufundowane przez salony fryzjerskie POINT. Dodatkowo otrzymają szarfy oraz statuetki , a Bursztynowa Miss Polski otrzyma bursztynową koronę.

Do wielkiego finału dziewczyny przygotują: Przemysław Janus – Beauty Centre oraz Salony fryzjerskie POINT.

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebook’u, tam znajdziecie wszelkie bieżące informacje dotyczące konkursu, zdjęcia oraz wiele ciekawostek!

Sponsorzy tegorocznej edycji konkursu:

Patroni medialni:

       Wiktoria Gut (zwyciężczyni eliminacji internetowych)

Ma 22 lata i jest ze Śląska, a dokładniej z Mikołowa. Na co dzień chodzi do pracy w szpitalu na oddziale chirurgii ogólnej jako sekretarka medyczna. Popołudnia najczęściej poświęca na siłownie lub spotkania z przyjaciółmi. W weekendy studiuje na WSB w Chorzowie. Jej główne zainteresowanie to siłownia i dbanie o siebie, jak to kobieta. Interesuje się również motoryzacją. Jednym z jej największych marzeń są wakacje na Dominikanie.

 

       Adrianna Hasiuk (BMP Krynica Morska 2019)

Ma 22 lata i pochodzi z Olsztyna gdzie studiuje na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim na wydziale Nauk o Środowisku – turystykę i rekreację. Do tego zaczyna 2 kierunek – inżynierie środowiska. Na co dzień prowadzi internetowy butik odzieżowy. Lubi podróże, bo wyjazdy umożliwiają jej poznawanie tradycji innych narodów i dostarczają niezbędnej wiedzy. Często bierze udział w sesjach zdjęciowych jednak w konkursie miss startuje pierwszy raz – bo liczy się dobra zabawa.

 

       Aleksandra Wyszomierska (BMP Jantar 2019)

Ma 17 lat i pochodzi z Ligoty. Po wakacjach idzie do 2 klasy liceum o profilu biologicznym. Jest szczera, wesołą i pozytywną osobą. Chętnie pomaga innym ludziom, potrafi cieszyć się chwila. Interesuje się fotomodelingiem i modelingiem. Od 3 lat jest modelka w agencji Grabowska Models. Nieodłącznym elementem jej życia jest jazda na rolkach, rowerze czy ćwiczenia w domu. Jest Miss Beskidów Nastolatek 2017, 1 vice miss Cieszyna oraz top 10 Miss Polski Nastolatek 2017.

 

       Aneta Żelaskowska (I Vice BMP Jantar 2019)

Ma 20 lat, a jej pasją jest fotomodeling, a oprócz tego tance latynoskie, których się uczy. Lubi sport i uprawia go dla dobrej kondycji i zdrowia. W zeszłym roku uzyskała tytul Miss Wybrzeża 2018. Niedawno ukończyła kurs w służbie mundurowej.

 

       Natalia Rabaszowska (II Vice BMP Jantar 2019)

Ma 18 lat i pochodzi z Pszczyny. Lubi podróżować, poznawać moje miejsca i aktywnie spędzać czas. Interesuje się modelingiem i spełnia się jako modelka w agencji Grabowska Models. Jest uczennicą liceum mundurowego o profilu wojskowym. Do jej tytułów należą już Miss Nastolatek Ziemi Pszczyńskiej 2017 oraz Top 10 Miss Polski nastolatek 2017.

 

       Weronika Kujawa (BMP Publicznosci Jantar 2019)

Ma 18 lat i uczy się w Liceum Ogólnokształcącym. Przyjechała z Płocka. Od 7 roku życia trenuje taniec towarzyski, który jest jej pasja. Posiada najwyższa klasę taneczna w Polsce w tańcach latynoamerykańskich. Lubi słuchać muzyki, natomiast odskocznią od codzienności jest dla niej modeling. Ostatnio wystąpiła w najnowszym klipie zespołu Ellixir. Z natury jest pozytywnie nastawiona do życia i zawsze uśmiechnięta. 

 

       Natalia Drąg (BMP Jastarnia 2019)

Ma 20 lat i pochodzi z Żagania, województwo lubuskie. Interesuje się makijażem. Jej największą pasją jest taniec. Jest tegoroczną zwyciężczynią Face of Beauty Poland i już w październiku wyjedzie na Filipiny, gdzie będzie reprezentować nasz kraj na konkursie Face of Beauty International.

 

       Kinga Stach (I Vice BMP Jastarnia 2019)

Ma 23 lata z Chrzanowa. Ma wspaniałego 4 letniego syna Oliwera. Pracuje w salonie kosmetycznym jako stylistka rzęs i paznokci. Prowadzi również dom tymczasowy dla bezdomnych szczeniąt i kociąt. W ciągu 2,5 roku udało się jej pomóc około 100 maluchom. Ostatni tytuł jaki zdobyła to Foto Models Internetu 2019 w maju tego roku w Turcji.

 

       Wanesa Rajch (BMP Łeba 2019)

Uwielbia podróże. Jest tegoroczną miss pomorza środkowego – Ziemi Słupskiej i Lęborskiej. Uczy się w wyższej szkole bankowej na kierunku odnowa biologiczna z elementami fizjoterapii.

 

   Natalia Włodarska (I Vice Miss + Miss Publiczności BMP Łeba 2019)

Ma 20 lat  i pochodzi ze Szczecina. Jej pasją jest taniec, sport, aktorstwo i piłka nożna. Brała udział w warsztatach aktorskich u najlepszych nauczycieli sztuki miedzy innymi Marella i Jullitek fashion. Z wielką pasją studiuje psychologię. Aby poznać realia innych uczelni ostatni semestr spędziła na University of Cyprus w Nikozji. Na przepięknej zachwycającej wyspie wraz ze studentami z całej Europy zdobywała wiedzę o tajnikach ludzkich emocji. W konkursach miss zdobyła tytuł 1 vice miss pomorza nastolatek 2016, miss azulena 2017 i finalistka miss pomorza zachodniego 2019.

 

   Klaudia Kowalczuk (Zielona karta Krynica Morska 2019)

Ma 22 lata i aktualnie mieszka w Warszawie, gdzie studiuje Logopedię ogólną i Kliniczną na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Jest finalistka Fotomodels Poland 2018. Lubi pogłębiać wiedze na temat człowieka – pod względem biologicznym oraz psychologicznym. Na co dzien nie lubi nudy i aktywnie spędza czas. Wierzy ze razem można wszystko, a dobro zawsze do nas wraca. W przyszłości chciałaby otworzyć własny gabinet logopedyczny.

 

   Magda Grosman (I Vice BMP Łeba 2019)

Ma 23 lata i jest ze Słupcy, w woj. Wielkopolskim. W tym roku ukończyła studia na Wyższej Szkole Handlu i Usług w Poznaniu. Interesuje się turystyką oraz modelingiem. W wolnym czasie lubi biegać.

 

Informacje odnośnie ochrony danych osobowych znajdziesz pod tym linkiem: Tutaj! Rozumiem