Bursztynowa Miss

Z przyjemnością ogłaszamy, że Wielki Finał konkursu piękności Bursztynowa Miss Polski 2020 odbędzie się podczas Mamry Music Festival w Węgorzewie 8 sierpnia 2020 r.

Mamry Music Festival to  najbardziej energetyczne wydarzenie muzyczne na Mazurach. W roku 2020 na  scenie pojawią się gwiazdy sceny elektronicznej jak GROMEE , MELO.KIDS i wielu innych.Podczas tegorocznej edycji festiwalu na Węgorzewskiej scenie gościli m.in. Hazel, Nina Suerte, Bounce Inc., I.GOT.U, Dj Quiz, Dj Inox, Chellminsky, Meisal oraz Matt5ki.

Finalistki konkursu wybiorą się z nami na tygodniowe zgrupowanie poprzedzające MMFestival, podczas którego wezmą udział w sesjach fotograficznych oraz układach choreograficznych autorstwa Gosi Bieleckiej.

Od nowego roku każda kobieta w wieku 16-30 lat która będzie chciała spróbować swoich sił w naszym konkursie może wysłać zgłoszenie konkursowe. Aby to zrobić wystarczy wejść w zakładkę ZGŁOSZENIA, a następnie przejść do zakładki FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. Następnie wybieramy miejsce w którym będzie odbywał się konkurs eliminacyjny i wypełniamy formularz.  Do szczęśliwie zakwalifikowanych odezwiemy się w przeciągu 24h.

Gorąco zachęcamy do wysyłania zgłoszeń. 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszych stron internetowy:

www.amberfestival.pl

www.mamrymusic.pl

Oraz fan page’ów:

Facebook/@summeramberfestival

Facebook/@bursztynowamiss

Facebook/@mamrymusicfestival

Instagram/@summer_amber_festival

Instagram/@bursztynowa_miss_polski

 

Regulamin konkursu:  http://www.bursztynowamiss.pl/media/documents/regulations/reg.pdf

Informacje odnośnie ochrony danych osobowych znajdziesz pod tym linkiem: Tutaj! Rozumiem