Bursztynowa Miss

Gorąca informacja prosto od organizatorów Mamry Music Festival.

NINA SUERTE uzupełnia tegoroczny line-up Mamry Music Festival. Ponownie powraca na Plażę Mamry aby skraść serca Węgorzewskiej publiczności. Nina Suerte to polska dj-ka, która występowała w najlepszych klubach i na największych festiwalach.  Od 5 lat jest stałą bywalczynią w Azji gdzie podpisuje kolejne kontrakty i występuje na największych scenach.  Obecnie w jej setach można usłyszeć duża dawkę hard stylowych brzmień. Jest założycielką  wytwórni ,,Nando Records" gdzie wydaje swoje produkcje. Z pomocą polskiego dj’a i producenta transowego Tiddey'a - stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich dj-ek na świecie. Na portalach społecznościowych można zobaczyć jej wszystkie występy a także najnowszy live set zagrany na winylach.

 

W tym roku Wielki Finał Bursztynowej Miss Polski 2020 odbędzie się podczas Mamry Music Festival w Węgorzewie 8 sierpnia 2020. Na węgorzewski finał pojadą z nami laureatki konkursów eliminacyjnych.
Gorąco zachęcamy Panie do wysyłania zgłoszeń poprzez formularz na stronie: www.bursztynowamiss.pl/form 

Mamry Music Festival to trzecia edycja imprezy z muzyką w stylu EMD w tle. Swój udział na festiwalu potwierdzili GROMEE, MELO.KIDS, DIRTY RUSH & GREGOR ES, EXATION oraz NINA SUERTE. Kolejni wykonawcy już wkrótce!

Organizatorzy Mamry Music Festival postanowili szerzej wesprzeć węgorzewskiego partnera - Stowarzyszenie Pomagam Bo Lubię. Organizatorzy postanowili, że 5% brutto z każdego biletu zostanie przeznaczone na wsparcie osób niepełnosprawnych z terenu powiatu węgorzewskiego.

Od 4 listopada rozpoczęła się sprzedaż biletów poprzez stronę internetową www.mamrymusic.pl oraz sieć EBILET.

Kolejne informacje już wkrótce!

ORGANIZATOR: WSSK WĘGORAPA

STRONA WWWwww.mamrymusic.pl

OFICJALNY PROFIL NA FB: https://facebook.com/mamrymusic

OFICJALNY PROFIL NA ISTAGRAMIE: mamrymusicfestival

Informacje odnośnie ochrony danych osobowych znajdziesz pod tym linkiem: Tutaj! Rozumiem