Bursztynowa Miss

Informacja od naszych partnerów z Mamry Music Festival!

MAZURSCY MUSZKIETEROWIE UZUPŁNIAJĄ LINE UP  NA MAMRY MUSIC FESTIVAL 

PAFF DEE – Dj i producent młodego pokolenia z Kętrzyna. Od najmłodszych lat był i wciąż jest zafascynowany muzyką, wszelkimi jej odmianami i stylami. Miłość do muzyki bez wątpienia wyniósł z domu rodzinnego. Grał  w wielu klubach w całej Polsce oraz Holandii. W 2014 roku ukończył DJ-COURSE.com, zaś w 2019 roku uczestniczył  na INTERNATIONAL DJ CAMP  w roli asystenta instruktora. W tym samym roku objął stanowisko rezydenta Klubu Arena Wysoka, w którym pracuje  do dnia dzisiejszego. 

CESARE & Tassmański - duet młodych, lecz bogatych w ponad 10-cio letnie doświadczenie DJ-ów z Mazur. Każdy z nich jest mistrzem w swoim fachu  a razem tworzą mieszankę nieprzypadkowości, geniuszu i dobrych wibracji. Ich współpraca dała światu nowy festiwal, kilka projektów klubowych, setki planów które czekają na realizację i półfinalistę Mistrzostw Polski 2019 - TASSMAŃSKI wziął udział w mistrzostwach za namową przyjaciela. Obaj na pierwszym miejscu stawiają publikę, więc możecie być pewni że zrobią wszystko by plaża  podczas ich seta  zapłonęła.

MATT5KI - przedstawiciel młodego pokolenia polskich DJ-ów rodem z Węgorzewa.  Od ponad 10 lat prężnie działa na polskiej scenie klubowej. Swoją wytrwałością oraz swoimi umiejętnościami sprawił, iż szybko zaczął prezentować sety w całej Polsce. Przez ten czas zwiedził wiele ciekawych miejsc na mapie Polski, do których można zaliczyć występy na takich festiwalach jak: Sunrise Festival, Audiolake Festival, Kortowiada, Summer Madness Festival, Festiwal Kolorów i wielu innych. Pomysłodawca  i dyrektor artystyczny Mamry Music Festival.

           

Mamry Music Festival to trzecia edycja   imprezy z muzyką  w stylu EMD w tle. Na festiwalu wystąpią ponadto:  GROMEE,,  MELO.KIDS., DIRTY RUSH & GREGOR ES, NINA SUERTE,  TIDDEY, V VALDI, EXATION,

             Organizatorzy Mamry Music Festival przygotowali na przyszłoroczną  edycję   wielką niespodziankę. Razem z Partnerem, Agencją  Marketingowo-Reklamową "LIDER" Sp. z o.o z  Elbląga, zorganizują w ramach Mamry Music  Festival Finał  Bursztynowej Miss Polski.   Na węgorzewski  finał przyjadą laureatki   (zdobywczynie pierwszych trzech miejsc) z eliminacji w 4 miejscowości nadmorskich. Szczegóły wyborów na http://www.bursztynowamiss.pl/

     Mamry Music Festival  to także konkurs młodych DJ-ów.  Już   14 lutego ogłoszone zostaną zasady konkursu. Organizatorzy liczą, że tak jak w latach minionych swą chęć podbicia publiczności na Mamry Music Festival zgłosi kilkudziesięciu   młodych DJ.

                        Organizatorzy Mamry Music Festiwal postanowili szerzej wesprzeć węgorzewskiego partnera – STOWARZYSZENIE POMAGAM BO LUBIĘ. Organizatorzy postanowili, że 5% brutto z każdego biletu zostanie przeznaczone na wsparcie osób niepełnosprawnych z terenu powiatu węgorzewskiego.

Od 4 listopada rozpoczęła się sprzedaż biletów poprzez stronę internetową www.mamrymusic.pl oraz poprzez sieć EBILET.

MAMRY MUSIC FESTIVAL odbędzie się 8 sierpnia 2020r. w Węgorzewie na Plaży Mamry. To kolejna edycja imprezy dla fanów muzyki EDM. MMF to kontynuacja  wcześniejszej imprezy organizowanej w latach 2018-19.

 

 

ORGANIZATOR: WSSK WĘGORAPA

STRONA WWWwww.mamrymusic.pl

OFICJALNY PROFIL NA FB: https://facebook.com/mamrymusic

OFICJALNY PROFIL NA ISTAGRAMIE: mamrymusicfestival

PATRONI: Radio 5,  Radio Eska Olsztyn, FTB, muno.pl, Radio Party, Dobre Imprezy,clubbers.pl,Portal Imprezowy, CubeStage, Dj's Magazine, Shining Beats, Pulsstacja FM, HouseMafia, Essential Music,  Telewizja KTK,  MiastoWęgorzewo, CP Media, portale miejskie: Gołdap Info, Mrągowo24 Info, Giżycko Info, InfoPisz, NaszKętrzyn. 

Już wkrótce kolejne informacje!

 

Informacje odnośnie ochrony danych osobowych znajdziesz pod tym linkiem: Tutaj! Rozumiem