Bursztynowa Miss

Loopy’s World

Największym centrum rozrywki dostarcza dziecku sporej dawki ruchu, moc atrakcji i bardzo dużo powodów do uśmiechu. Korzystając z atrakcji najmłodsi zdobywają nowe umiejętności, podejmują nowe wyzwania, pokonują własne ograniczenia i wspaniale się przy tym bawią. Głównym celem jest zapewnienie najmłodszym aktywności fizycznej i radości z zabawy w gronie najbliższych. Rodzinne Centrum Rozrywki Loopy’s World jest przede wszystkim bezpieczne i nowoczesne. Zaprojektowane zostało zgodnie z najwyższymi standardami. Podczas zabaw dzieciom nie schodzi uśmiech z twarzy. Uczestnicy mają gdzie się bewić - na 3 tys. mkw. powierzchni nie brakuje atrakcji, obok których żadne dziecko nie przejdzie obojętnie. Wielopoziomowe konstrukcje, siedem zjeżdżalni, baseny z kulkami, trampoliny, mini ścianka wspinaczkowa oraz armatki i wulkany na sprężone powietrze. Te i inne atrakcje czekają na dzieci w gdańskim i wrocławskim Loopy's World.

To naprawdę gigantyczny plac zabaw

Znajdziecie tutaj kilka zabawowych stref tematycznych, przygotowanych z myślą o dzieciach w różnym wieku: dla pociech, które dopiero zaczęły chodzić, dla dzieci w wieku przedszkolnym, a także dla młodszych nastolatków. W Loopy’s World dzieci się nie tylko bawią, ale również rozwijają. Wszystkie atrakcje zostały zaprojektowane w taki sposób, aby rozbudzać wyobraźnie i zaspakajać naturalną potrzebę ruchu.

Dorośli także znajdą tu mnóstwo atrakcji – mogą odprężyć się przy aromatycznej kawie, przeczytać kolorową prasę, popracować lub pobawić się przy laptopie, korzystając z bezpłatnego dostępu do Internetu (Wi-Fi), albo dołączyć do maluchów i … bawić się jak dzieci!

Zastanawiasz się jak spędzić Dzień Dziecka, lub jak zapełnić aktywnie wolny czas dzieciom? Koniecznie odwiedź Loopy’s World w Gdańsku lub we Wrocławiu. Świetna zabawa gwarantowana!

Adres

Gdańsk: Al. Grunwaldzka 229,

Wrocław: Park Handlowy Bielany, ul. Czekoladowa 20, 55-040

WWW : www.loopysworld.com

Kontakt

Gdańsk:
Tel.:+ 48 58 347 73 10

E-mail:gdansk@loopys.pl

Wrocław:
Tel.: +48 71 793 42 92-93

E-mail: wroclaw@loopys.pl

Informacje odnośnie ochrony danych osobowych znajdziesz pod tym linkiem: Tutaj! Rozumiem