Bursztynowa Miss

 

               W dniu 08  sierpnia 2020  r. w Węgorzewie na Plaży Mamry  odbędzie się trzecia edycja  imprezy z muzyką EDM (Electronic Dance Music) , która ma szanse na trwale wpisać się w strategię promocyjną Gminy Węgorzewo.  MAMRY MUSIC FESTIVAL  WĘGORZEWO 2020   to promocja zjawiskowego miejsca na mapie turystycznej Mazur - gdzie naturalne, dziewicze  otoczenie przyrodnicze stanowi tło, dla przeprowadzonej z niezwykłą starannością ingerencji inwestycyjnej człowieka. Plaża Mamry, to współczesna wizytówka i atrakcja turystyczna Gminy Węgorzewo.                                                                                                     Na Mamry Music Festival  wystąpią:

 

17:00 - 17:40 - zwycięzca DJ CONTEST                            

17:40 - 18:20 - Paff Dee

18:20 - 19:00 - Exation

19:40 - 20:20 - Dj Cesare & Tassmański

21:15 - 22:15 - V Valdi

22:15 - 23:15 - Matt5ki

23:15 - 00:15 - Melo.Kids

00:15 - 01:30 - Gromee

01:30 - 02:30 - Dirty Rush & Gregor Es

02:30 - 03:30 - Nina Suerte

03:30 - 04:30 - Tiddey

 

                      Organizatorzy Mamry Music Festival przygotowali na przyszłoroczną  edycję   wielką niespodziankę. Razem z Partnerem, Agencją  Marketingowo-Reklamową "LIDER" Sp. z o.o z  Elbląga, zorganizują w ramach Mamry Music  Festival Finał  Bursztynowej Miss Polski.   Na węgorzewski  finał przyjadą laureatki   (zdobywczynie pierwszych trzech miejsc) z eliminacji w 4 miejscowości nadmorskich. Szczegóły wyborów na http://www.bursztynowamiss.pl/

 

                      MMF  to także konkurs młodych DJ-ów. Na adres Organizatora  - WSSK WĘGORAPA –  każdego roku  wpływa prawie 100 zgłoszeń. Spośród nich do  koncertu kwalifikuje się  3.

               MMF  to impreza w charakterze mazurska, dająca możliwość uczestniczenia w niej będąc  przy wodzie, na wodzie   i nad wodą. Każdy, kto tylko znajdzie się na Plaży Mamry w dniu 08 08  2020 r. będzie mógł poczuć co to znaczy mazurska adrenalina. Sporty wodne takie jak wakeboard, narty wodne, koło wodne , banan wodny, flyboard, extremalne rejsy szybka łodzią motorową, nauka windsurfingu.  Partner organizatora, Mazurska Fundacja Rozwoju Energii Regionalnej zaprezentuje różne rozwiązania z zakresu elektromobilności (pokaz motolotni napędzanych silnikami elektrycznymi, prezentacja luksusowych żaglówek z silnikami elektrycznymi).       

                  Organizatorzy Mamry Music Festiwal postanowili szerzej wesprzeć węgorzewskiego partnera – STOWARZYSZENIE POMAGAM BO LUBIĘ. Organizatorzy postanowili, że 5% brutto z każdego biletu zostanie przeznaczone na wsparcie osób niepełnosprawnych z terenu powiatu węgorzewskiego.

 

ORGANIZATOR: WSSK WĘGORAPA

STRONA WWW:  www.mamrymusic.pl  

OFICJALNY PROFIL NA FB: https://www.facebook.com/mamrymusic

Informacje odnośnie ochrony danych osobowych znajdziesz pod tym linkiem: Tutaj! Rozumiem