Bursztynowa Miss

Jantarvia Car Museum

To miejsce dla pasjonatów amerykańskiej motoryzacji , nieszablonowy punkt na mapie twoich
weekendowych oraz wakacyjnych wypadów.

Swobodna atmosfera miejsce inne niż wszystkie ….

Wierzymy że ,samochód może być elementem aranżacji ,idąc tym tropem stworzyliśmy miejsce
nasycone pasją oraz klimatem amerykańskiej motoryzacji.

W klimatycznej sali wystawienniczej w której unosi się zapach benzyny zobaczycie prywatną kolekcję odrestaurowanych aut z tzw. Wielkiej trójki General Motors , Ford oraz Chrysler/Mopar.
Patrząc na auta poprzez duże witryny Whiskey Baru siedząc i popijając dobry amerykański Bourbon paląc cygarko możecie poczuć atmosferę oraz klimat niezwykłego już dzisiaj designu, wielkich silników V8, pięknych linii oraz masywnych nadwozi.

Jeśli tylko chcecie się cieszyć atmosferą muzeum aut nie tylko przez chwilę ,obiekt oferuje swoim gościom pokoje i apartamenty , niepowtarzalne każdy inny urządzony w klimacie lat 50,60-tych amerykańskiej motoryzacji.

Poszczególne pokoje nazwane od jednego z aut amerykańskich ,komfortowe wyposażone i umeblowane w stylu. Nie zabraknie też akcentów dla miłośników motocykli !

Jantarvia Car Museum to także wytwórca biżuterii samochodowej gdzie w inspiracjach królują samochody amerykańskie z lat 50/60/70, srebrne sygnety w kształcie lamp ,naszyjniki , wizytowniki , odznaki wszystko robione ręcznie ! ….musicie to zobaczyć.

Zajrzycie do nich :
jantarvia.pl
Facebook Jantarvia

Informacje odnośnie ochrony danych osobowych znajdziesz pod tym linkiem: Tutaj! Rozumiem