Bursztynowa Miss

Jak powstało Food & Fit? Jak większość pomysłów — z potrzeby.

Są pasjonatami zdrowego stylu życia i pysznej kuchni. Jako specjaliści od lat doradzamy innym jak ćwiczyć, gotować i co jeść. Okazało się jednak, że nie dla wszystkich prosto jest opanować te trzy sztuki naraz.
Wtedy narodził się pomysł połączenia ich pasji i stworzenia cateringu dietetycznego nie tylko dla sportowców i osób dbających o szczupłą sylwetkę, ale również dla chcących jeść zdrowo, naturalnie i zgodnie z potrzebami własnego organizmu.

Wypracowali sobie silną pozycję w regionie Warmii i mazur, bo nad każdym  posiłkiem pracują eksperci w swojej dziedzinie: Ewa — dietetyk, Adam — trener personalny, oraz Tomek — jeden z najlepszych kucharzy w mieście. Każde z nich codziennie planuje, przelicza i analizuje, co powinno znaleźć się w twojej diecie pudełkowej.

Tylko naturalne produkty. 

Przygotowując posiłki kierują się najnowszymi medycznymi zaleceniami. 

Postanowili całkowicie wyeliminować z naszej kuchni cukier biały, zwykłą sól kuchenną NaCI, białą mąkę pszenną, białe pieczywo. Wzbogacili menu o wieloskładnikowe koktajle owocowe i warzywne, z dużą ilością ziół, jagód i naturalnych suplementów takich jak nasiona chia, młody jęczmień, spirulina, żeń-szeń, guaranę, ostropest, błonnik witalny, wiele ziaren i kasz.

Bez względu na to, jaką dyscyplinę sportową się uprawiasz, zbilansowana dieta powinna być integralną częścią treningu. W ich dietach dla osób aktywnych uwzględnili zwiększone zapotrzebowanie na węglowodany, witaminy oraz składniki mineralne. Diety sprawdzają się w sportach wytrzymałościowych takich jak triathlon oraz wytrzymałościowo-siłowych: kick boxing, crossfit. Robert Karaś podczas przygotowań do zawodów Ultra Iron Man korzystał z diety pudełkowej 3000 kcal, czego wynikiem jest pobicie rekordu świata. Często niedocenionym aspektem budowania formy sportowej jest dobre odżywianie. Catering dietetyczny przychodzi w tym momencie z pomocą.

5 zbilansowanych posiłków dziennie

Każdy z nas prowadzi inny tryb życia, wykazuje większą lub mniejszą aktywność fizyczną, dlatego nasze zapotrzebowanie na kalorie ale również na makro i mikroskładniki jest tak zróżnicowane.

Ponieważ catering dietetyczny jest ich specjalnością, doskonale zdają sobie z tego sprawę. Właśnie dlatego oferują Nam dostarczenie dzień w dzień pięciu ściśle dopasowanych do twojego zapotrzebowania kalorycznego pełnowartościowych posiłków, które zapewnią Ci niezbędną ilość energii, witamin i składników mineralnych w odpowiednich proporcjach.

 

Food & Fit

 ul. Sulimy 1, 82-300 Elbląg

https://foodandfit.pl/kontakt/

 

Informacje odnośnie ochrony danych osobowych znajdziesz pod tym linkiem: Tutaj! Rozumiem