Bursztynowa Miss

Gala finałowa Bursztynowej Miss Polski 2014

W sobotę 16 sierpnia na Promenadzie w Ustce odbył się wielki finał jedenastej edycji wyborów Bursztynowej Miss Polski 2014.

Kandydatki przeszły długą drogę aby znaleźć się na scenie podczas wielkiego finału i zawalczyć o koronę. Począwszy od zgłoszenia się do konkursu za pomocą formularza na oficjalnej stronie wyborów, poprzez udział w jednym z czterech konkursów eliminacyjnych, kończąc na 5-dniowym zgrupowaniu przygotowawczym.

Na wybraną dwunastkę dziewcząt podczas kilkudniowego pobytu w Ustce czekała zarówno ciężka praca jak i niezapomniane atrakcje. Dziewczęta wzięły udział w sesji zdjęciowej do limitowanej edycji kalendarza na 2015 rok, ciężko pracowały nad choreografią do sobotniego występu czy wzięły udział w Mistrzostwach Polski w Poławianiu Bursztynu w specjalnej kategorii „Bursztynowa Miss” Wielki finał wyborów, będący najważniejszym wydarzeniem podczas całego cyklu imprez „Lato z Bursztynową Miss Polski 2014” zgromadził na Promenadzie w Ustce liczną publiczność. Dziewczęta zaprezentowały się w czterech wyjściach- dwukrotnie w strojach kąpielowych firmy Self Company Group, w kolekcji letniej firmy BUTIK I Like oraz w wyjściu sponsorowanym przez Slim Express w strojach marki Akas. Makijaże finalistek zostały wykonane przez wizażystów z firmy Paul Sagane, natomiast za fryzury odpowiedzialni byli reprezentanci salonów feryzjerskich Ce-Ce Point.

Po ostatniej prezentacji konkursowej, jury w skład którego weszli: Jan Olech - burmistrz Ustki, Stanisław Podlewski - dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ustce i współorganizator Lata z Bursztynową Miss, Piotr Woźniak-Głębocki - Dyrektor Generalny Empire Distribution Sp. z o.o., dystrybutora marki MacCoffee oraz Hyson, Adam Brinkiewicz - organizator Lata z Bursztynową Miss i prezes Agencji Marketingowo-Reklamowej Lider, dokonało wyboru najpiękniejszych. Główny tytuł Bursztynowej Miss Polski Ustka 2012, przyznano Karolinie Skwarskiej.

Decyzją Jury, tytuł Bursztynowej Miss Polski 2014 otrzymała 18- letnia Aleksandra Grysz z Iławy z numerem startowym 12.

Przyznano również tytuły komplementarne:

  • Bursztynowa Miss Polski Uroda 2014-Alicja Łada z Kępek
  • Bursztynowa Miss Polski Fantazja 2014- Aleksandra Grysz z Iławy
  • Bursztynowa Miss Polski Slim Express 2014- Patrycja Daszkiewicz z Giżycka
  • Bursztynowa Miss Publiczności 2014-Sandra Muzalewska z Torunia

Bursztynową Miss Polski Internetu 2014 decyzją Internautów została Monika Mesinger z Nowego Dworu Gdańskiego.

Bursztynowa Miss Polski 2014 otrzymała kosmetyki firmy Uroda Polska, Paul Sagane L’oreal oraz wartościowy prezent ufundowany przez firmę Silcare.Zdobywczynie wszystkich tytułów otrzymały kosmetyki firmy Uroda, Paul Sagane oraz L’oreal, stroje kąpielowe firmy Self oraz szklane statuetki ufundowane przez firmę MIŚ. Wręczono również atrakcyjne upominki dla pozostałych finalistek.

Wszystkim finalistkom serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy wszystkich do odwiedzania naszego profilu na facebook'u. Już niedługo opublikujemy zdjęci a z całego zgrupowania w Ustce. Finał Bursztynowej Miss Polski już za nami. Zapraszamy do oglądania fotorelacji.

 

Fotografie wykonał: Adam Miloch

Informacje odnośnie ochrony danych osobowych znajdziesz pod tym linkiem: Tutaj! Rozumiem