Bursztynowa Miss

Gala finałowa Bursztynowej Miss Polski 2013

W sobotę 17 sierpnia na Promenadzie w Ustce odbył się wielki finał jubileuszowej edycji wyborów Bursztynowej Miss Polski 2013.

Kandydatki przeszły długą drogę aby znaleźć się na scenie podczas wielkiego finału i zawalczyć o koronę. Począwszy od zgłoszenia się do konkursu za pomocą formularza na oficjalnej stronie wyborów, poprzez udział w jednym z trzech konkursów eliminacyjnych, kończąc na tygodniowym zgrupowaniu przygotowawczym.

Na wybraną dwunastkę dziewcząt podczas kilkudniowego pobytu w Ustce czekało zarówno wiele ciężkiej pracy jak i niezapomnianych atrakcji. Dziewczęta wzięły udział w sesji zdjęciowej do limitowanej edycji kalendarza na 2014 rok, ciężko pracowały nad choreografią do sobotniego występu, tańczyły na ulicach Ustki. W wolnych chwilach relaksowały się na basenie w Hotelu Lubicz **** Wellness & SPA, pływały skuterami i łodziami motorowymi oraz poznawały uroki Doliny Charlotty.

 

Wielki finał wyborów, będący najważniejszym wydarzeniem podczas całego cyklu imprez „Lato z Bursztynową Miss Polski 2013” zgromadził na Promenadzie w Ustce liczną publiczność. Dziewczęta zaprezentowały się w czterech wyjściach- dwukrotnie w strojach kąpielowych firmy Self Company Group, w kolekcji letniej firmy BUTIK oraz kreacjach projektu warszawskiej projektantki Natalii Victorownej. Makijaże finalistek zostały wykonane przez wizażystów z firmy Paul Sagane, natomiast za fryzury odpowiedzialni byli reprezentanci salonów feryzjerskich Ce-Ce Point.

Decyzją Jury, tytuł Bursztynowej Miss Polski 2013 otrzymała 21- letnia Katarzyna Gajewska z Olsztyna z numerem startowym 8.

Przyznano również tytuły komplementarne:

  • Bursztynowa Miss Polski Fantazja 2013-Aurelia Kasińska z Poznania
  • Bursztynowa Miss Polski Pujan 2013- Aleksandra Mandryk z Bobrowca
  • Bursztynowa Miss Publiczności 2013-Ewelina Kleszczyńska z Zielonej Góry

Bursztynową Miss Polski Internetu 2013 decyzją Internautów została Joanna Hołubowska z Braniewa.

Zdobywczynie wszystkich tytułów otrzymały szklaną statuetkę z bursztynem ufundowaną przez firmę Pujan, kosmetyki firmy Paul Sagane, Pierre Rene oraz L’oreal, bony na zakupy w sieci sklepów BUTIK oraz stroje kąpielowe firmy Self. Wręczono również atrakcyjne upominki dla pozostałych finalistek. Z okazji 10- lecia wyborów, Bursztynowa Miss Polski 2013 otrzymała dodatkowo nagrodę pieniężną w wysokości 3000,00 zł ufundowaną przez Agencję Marketingowo- Reklamową LIDER sp. z o.o. -Organizatora wyborów, oraz luksusową bursztynową biżuterię ufundowaną przez trójmiejskiego projektanta biżuterii i współorganizatora pokazów mody- Pana Aleksandra Gliwińskiego. Wszystkim finalistkom serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego profilu na facebook'u. Liczymy , że podzielicie się z nami waszymi opiniami. Chcemy widzieć czy z roku na rok konkurs Bursztynowej Miss Polski rozwija się i zyskuje nowych fanów. Już niedługo .opublikujemy zdjęci z całęgo tygodnia w Ustce. Do usłyszenia Wielki finał Bursztynowej Miss Polski już za nami. Zapraszamy do oglądania fotorelacji. Zdjęcia wykonał Adam Miloch. tytułu otrzymała suknię wieczorową Atelier "Suknie Marzeń" Edyta Graca.

 

Fotografie wykonał : Adam Miloch

Informacje odnośnie ochrony danych osobowych znajdziesz pod tym linkiem: Tutaj! Rozumiem