Bursztynowa Miss

Gala finałowa Bursztynowej Miss Polski 2015

 

Finał konkursu, który odbył się w sobotę, 22 sierpnia na Promenadzie w Ustce, zakończył tygodniowe zgrupowanie 12 finalistek w tym nadmorskim kurorcie

Podczas kilkudniowego pobytu kandydatki na Bursztynową Miss Polski m.in. spotkały się z burmistrzem Ustki Panem Jackiem Graczykiem, wzięły udział w dwóch sesjach zdjęciowych do ekskluzywnego kalendarza na 2016 rok. Zdjęcia odbywały się w słynnych bunkrach Bluchera w Twierdzy Ustka oraz na plaży w Orzechowie. Finalistki ciężko pracowały nad choreografią do wyjść konkursowych i flashmoba, który zaprezentowały też na ulicach Ustki.

Najważniejszym punktem zgrupowania był jednak finał konkursu na nadmorskiej Promenadzie, który zgromadził tłumy turystów i mieszkańców Ustki. Kandydatki zaprezentowały się publiczności podczas czterech wyjść konkursowych: w strojach marki Akas, jedno i dwuczęściowych strojach kąpielowych Madora oraz wyjściu sponsorowanym przez firmę Farmona właściciela linii produktów do włosów Jantar.

Podczas sobotniego finału, oprócz tytułu głównego który został nadany Karolinie Sosnowskiej. Jury przyznało także tytuły komplementarne.

  • Bursztynową Miss „Jantar” 2015 wybrana drogą głosowania na Facebook’u została Natalia Went.
  • Bursztynową Miss Polski Akas Ustka 2015 została Vanessa Krucińska,
  • Bursztynowa Miss Polski Fantazja Ustka 2015 - Julia Czyżewska,
  • Bursztynową Miss Polski Internetu 2015 wybrana drogą sms-ową została Monika Strońska.

Swój tytuł przyznali również przybyli na Promenadę widzowie, którzy na specjalnych kuponach oddawali głosy na swoją faworytkę. W ten sposób tytuł Bursztynowej Miss „Włosów Jantar” Ustka 2015, trafił do Dominiki Mierzyńskiej

Każda z wyróżnionych kandydatek konkursu otrzymała nagrody. Były to: bogate zestawy kosmetyków od firmy Farmona, upominki od firmy Efektima, wysokiej klasy kosmetyki i perfumy marki FM group, zestawy kosmetyków L'Oreal Paris Professionnel, ufundowane przez salony fryzjerskie Ce-Ce POINT oraz szklaną statuetkę ufundowaną przez firmę MIŚ. Pozostałe finalistki otrzymały: Bogate zestawy kosmetyków firmy Farmona, nagrody od firmy FM Group, zestaw upominkowy od firmy Efektima, zestawy upominkowe kometyków L'Oreal Paris Professionnel, ufundowane przez salony fryzjerskie Ce-Ce POINT,. Wszystkie otrzymały również stroje kąpielowe ufundowane przez firmę Madora, projektującą i produkującą stroje kąpielowe. Specjalną Nagrodę, karnet na trzymiesięczne zajęcia tańca dla najbardziej żywiołowej i najlepiej ruszającej się finalistki ufundował Marek Tęgowski - choreograf tegorocznej edycji oraz właściciel szkoły tańca House of Dance.

Serdecznie dziękujemy Beauty Center Przemysław Janus za wykonanie makijaży oraz Fryzjerom z Salonów Fryzjerskich Ce-Ce Point.

Bogate fotorelacje oraz filmy z finału i pobytu kandydatek w Ustce, znaleźć można na oficjalnej stronie wyborów - www.bursztynowamiss.pl

AM-R Lider

 

Fotografie wykonał: Mateusz Milanowski / EGM Multimedia

Informacje odnośnie ochrony danych osobowych znajdziesz pod tym linkiem: Tutaj! Rozumiem