Bursztynowa Miss

Gala finałowa Bursztynowej Miss Polski 2017

Finał konkursu, który odbył się w sobotę, 19 sierpnia na Promenadzie w Ustce, zakończył pięciodniowe zgrupowanie 12 finalistek które miało miejsce w Dolinie Charlotty Resort & Spa. Podczas kilkudniowego pobytu kandydatki na Bursztynową Miss Polski wzięły udział sesjach zdjęciowych do ekskluzywnego kalendarza na 2018 rok.

Zdjęcia odbywały się na terenie resortu, w strefie Spa, w studio przygotowanym przez Włodzimierz Wawro- fotografa tegorocznej edycji konkursu oraz w apartamentach gdzie finalistki pozowały w bieliźnie marki Marilyn . Dziewczęta ciężko pracowały nad choreografią do wyjść konkursowych którą przygotował Konrad Młodziński

Najważniejszym punktem zgrupowania był jednak finał konkursu na nadmorskiej Promenadzie, który zgromadził tłumy turystów i mieszkańców Ustki. Kandydatki zaprezentowały się publiczności podczas czterech wyjść konkursowych: dwukrotnie w kolekcji przygotowanej przez Muzalewska oraz w, jedno i dwuczęściowych strojach kąpielowych marki Madora.

Podczas sobotniego finału, oprócz tytułu głównego który został nadany Agata Chrośniak Jury przyznało także tytuły komplementarne.

 • Sandra Bernatas - Bursztynowa Miss Polski Internetu 2017
 • Kasia Urbańska - Bursztynowa Miss Polski Fantazja 2017
 • Katherine Pierce - Bursztynowa Miss Polski Foto 2017

Swój tytuł przyznali również przybyli na Promenadę widzowie, którzy na specjalnych kuponach oddawali głosy na swoją faworytkę. W ten sposób tytuł Bursztynowej Miss Publiczności , trafił do Jagody Ławskiej.

Oprócz słynnej korony z bursztynu, którą otrzymała zdobywczyni tytułu Bursztynowej Miss Polski 2017 wszystkie finalistki otrzymały:

 • Kosmetyki ufundowane przez Instytut „Efektima ”.
 • Kosmetyki ufundowane przez Laboratorium Kosmetyków Naturalnych „Farmona”.
 • Kosmetyki marki Loreal ufundowane przez „Salony fryzjerskie Point”.
 • Kosmetyki ufundowane przez Salon Urody „PRZEMYSŁAW JANUS Beauty Center”.
 • Kreację od Muzalewska Fashion
 • Stroje kąpielowe ufundowane przez markę „Madora”

Ponadto zdobywczynie tytułów komplementarnych oraz zdobywczyni tytułu głównego otrzymały:

 • Kosmetyki ufundowane przez firmę „Vianek”.
 • Biżuterię ufundowaną przez markę „Yvette Jewelry”.
 • szklane statuetki ufundowane przez firmę "Miś"

Nagroda specjalna, ufundowana przez firmę Fantazja Producent Reklam trafiła do Katarzyny Urbańskiej Bursztynowej Miss Polski Fantazja 2017. Kasia zdobywając ten tytuł otrzymała specjalną, srebrno-bursztynową różę. Po raz pierwszy w historii Bursztynowych wyborów został przyznany tytuł Bursztynowa Miss Polski Foto 2017 Kateryna Ponomarova, zdobywczyni tej szarfy będzie miała możliwość pozowania podczas 3 sesji zdjęciowych ufundowanych przez Wawro Photography.

Bardzo dziękujemy wizażystą Adriannie Głodowskiej oraz Ewie Czarneckiej z Beauty Center Przemysław Janus za wykonanie makijaży. Serdeczne podziękowania również należą się Stylistce Natalii Gorząch z Point Salony Fryzjerskie.

 

Fotografie wykonał: Włodzimierz Wawro

Informacje odnośnie ochrony danych osobowych znajdziesz pod tym linkiem: Tutaj! Rozumiem