Bursztynowa Miss

Gala finałowa Bursztynowej Miss Polski 2018


Tegoroczna edycja konkursu Bursztynowa Miss Polski 2018 dobiegła końca. Uczestniczki musiały przejść długą drogę. Wszystkie były naprawdę piękne – co mogliście zobaczyć na żywo, podczas Summer Amber Festival 2018. Jeżeli nie było Was z nami, zachęcamy do obejrzenia zdjęć z eliminacji oraz z koncertów – przekonacie się sami.

Finał konkursu, który odbył się w sobotę, 11 sierpnia na Promenadzie w Ustce. Poprzedzony był czterodniowym zgrupowaniem w pensjonacie „Pod Brzozą”. Podczas kilkudniowego pobytu kandydatki na Bursztynową Miss Polski wzięły udział w licznych sesjach zdjęciowych m.in. do ekskluzywnego kalendarza na 2019 rok. Finalistki pozowały w strojach naszych Partnerów – w strojach kąpielowych Madora, zmysłowych kreacjach od Sandry Muzalewskiej oraz w koszulach LoanMe. Zdjęcia wykonywał zaprzyjaźniony z konkursem fotograf – Włodzimierz Wawro oraz Karol Doerfer.

Podczas zgrupowania dziewczyny ciężko pracowały nad choreografią do wyjść konkursowych, którą przygotowała Małgorzata Berdzik.

Najważniejszym punktem zgrupowania był jednak finał konkursu na nadmorskiej Promenadzie, który zgromadził tłumy turystów i mieszkańców Ustki. Kandydatki zaprezentowały się publiczności podczas czterech wyjść konkursowych: w, jedno i dwuczęściowych strojach kąpielowych marki Madora, w niezwykle kobiecych kreacjach zaprojektowanych przez Sandrę Muzalewską oraz w strojach sportowych z logo Partnera Głównego – firmy LoanMe.

Przez bardzo wysoki poziom Jury oraz publiczność mieli twardy orzech do zgryzienia. Podczas sobotniego finału zostały nadane tytuły:

I Bursztynowa Vice Miss Polski 2018 Ustka - Paulina Sokowicz

II Bursztynowa Vice Miss Polski 2018 Ustka - Agnieszka Święcicka

Bursztynowa Miss Publiczności 2018 - Natalia Błahut

Główny tytuł Bursztynowej Miss Polski 2018 Ustka oraz Bursztynowej Miss LoanMe i udział w reklamie telewizyjnej zdobyła - Paulina Chruścińska

Oprócz słynnej korony z bursztynu i możliwości udziału w reklamie telewizyjnej, którą otrzymała zdobywczyni tytułu Bursztynowej Miss Polski 2018 finalistki otrzymały:

  • Kosmetyki ufundowane przez Instytut „Efektima ”.
  • Kosmetyki ufundowane przez producenta naturalnych kosmetyków do ciała „Bielenda”
  • Kosmetyki i akcesoria do włosów ufundowane przez „Salony fryzjerskie Point”.
  • Kosmetyki ufundowane przez Salon Urody „PRZEMYSŁAW JANUS Beauty Center”.
  • Kreację od Muzalewska Fashion
  • Stroje kąpielowe ufundowane przez markę „Madora”
  • Biżuterię wieczorową od Yvette Jewelry

Po raz pierwszy w historii Konkursu został przyznany tytuł Bursztynowa Miss LoanMe, Paulina Chruścińska, zdobywczyni tego tytułu, weźmie udział w reklamie telewizyjnej emitowanej na najpopularniejszych kanałach w Polsce. Ponadto otrzymała od firmy LoanMe 1000 zł.

Bardzo dziękujemy wizażystom z Beauty Center Przemysław Janus za wykonanie makijaży. Serdeczne podziękowania również należą się Stylistom z Point Salony Fryzjerskie.

Ogromne podziękowania dla wszystkich Partnerów konkursu, dzięki którym konkurs wyszedł tak wspaniale. Gratulujemy również wszystkim uczestniczkom konkursu – jesteście fantastyczne. Do zobaczenia za rok!

 

Fotografie wykonał: Karol Doerfer

 

Informacje odnośnie ochrony danych osobowych znajdziesz pod tym linkiem: Tutaj! Rozumiem